Czarna maska, wskazówki jak zrobić ją w domu

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Chciałbym, żeby czarna skóra, a dokładniej czarna skóra, Czarna Maska, czyli maska piękności z aktywowanym węglem drzewnym, która wysadza w powietrze Społeczności, że gwiazdy podoba się, że każdy chce dopingować.

Ze względu na szczególny kolor maski twarz staje się czarna, ale po usunięciu powłoki skóra staje się miękka, gładka, bez czarnych plam.

Czarna maska, która musi działać przez około trzydzieści minut, aby była skuteczna, jest łatwo dostępna w sklepach kosmetycznych i można ją również kupić online.

Jest jednak kilka małych kroków, które należy podjąć, aby stworzyć ją w domu. Chcesz spróbować? Oto receptura na czarną maskę DIY, aby stworzyć w domu skuteczną maskę, która uwalnia skórę twarzy od zanieczyszczeń i zaskórników.

Po nałożeniu czarna maska musi działać przez około 30 minut.

Czarna maska: jak to zrobić w domuCo potrzebujesz: trzy tabletki warzyw z węgla drzewnego (jest to surowiec do maski i można go kupić w aptece), 3 łyżki mleka, 3 arkusze kleju rybnego lub galaretki do słodyczy.

Sposób jego przygotowania: Po pierwsze, napełnij miskę wodą i umieść w niej galaretki, aby można je było zmiękczyć.

W międzyczasie zagotować mleko i rozdrobnić je rękami, przekształcając w proszek. Po zagotowaniu mleka wlać do miski i delikatnie wymieszać z klejem rybnym.

Dokładnie wymieszać, aby uzyskać jednolitą masę. W tym momencie dodać proszek węgla drzewnego: mieszać, dobrze wymieszać, wygładzić i podgrzać całą masę: musi być zwarta i niezbyt płynna.

MASZ maseczkę do twarzy, 5 receptur na wypróbowanie TUTAJ>>>>>>>>>.

Maska jest już gotowa. Za pomocą pędzelka nałóż go na twarz i pozwól, aby zadziałał przez trzydzieści minut. Rozciągnij się, zrelaksuj, zamknij oczy, trochę się rozpieszczaj.

Oczywiście, jeśli nie stawiasz oporu, możesz poddać się pokusie jaźni z czarną twarzą, wszystko po to, aby napisać, tak jak robią to hollywoodzkie aktorki, uwiecznione w swoich pięknych rytuałach z czarną twarzą!

Po trzydziestu minutach można usunąć warstwę na twarzy: zdjąć folię (można ją łatwo podnieść bez wysiłku) i nałożyć krem nawilżający. Gra jest zakończona! 

Powtórzyć tę czynność dwa lub trzy razy w tygodniu. Możesz to zrobić wieczorem, przed pójściem spać, po oczyszczeniu twarzy dobrze mydłem i wodą oraz, jeśli to konieczne, detergentem.

Jeśli budzisz się wystarczająco wcześnie, możesz to zrobić rano (pamiętaj, że musisz zostawić związek, aby działać przez trzydzieści minut), kiedy skóra twarzy jest wypoczęta. Spróbuj zrobić maskę z przyjaciółmi podczas weekendu: będziesz się dobrze bawić i będziesz zadowolony z rezultatu. Samoodporność!

Czarna maska DIY - niezależnie od tego, czy jest sama, czy z przyjaciółmi - to świetny pomysł na chwilę relaksu.

Odkryj również:

Zdjęcia: iStockPhoto, Olycom

%name Czarna maska, wskazówki jak zrobić ją w domu

Black Mask

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*